Asi jako každá organizace i náš klan má nějakou strukturu organizace, pravidla chodu i chování. Nechci to vypisovat v bodech, tak to vezmu jak mi to přijde pod ruku.

Každý se registrujte na webu pod jménem vesnice nebo váš účet bude automaticky smazán. Hráči bez registrace zde u nás v klanu nemají místo.

Být součást klanu je právo, Vaše svobodné rozhodnutí přidat se k nám. Nemusíte u nás být, ale chcete-li zůstat, budete dodržovat pravidla. Platí pro všechny členy klanu stejně, od membera až po leadera!

V první řadě se budete chovat slušně, nebudeme trpět urážky, vulgarismy, ponižování ostatních členů klanu.

Web je tu pro Vás, používejte ho! Je tu spousta užitečných informací. Na spamování máme chat na fb, ten používejte na soukromé konverzace o čemkoliv, do whatssupu nepište nic jiného, než důležité informace týkající se klanové války, žádosti o podporu do cc při klanové válce. Vždy je na něm alespoň jeden CoLeader nebo Leader k zastiženi.  Nic jiného se v něm neobjeví!!! Nikdo z nás nechce řešit pípající telefon v noci, pokud je obsah nějaká kravína!

Hodnosti členů

Nikdy se neptejte po hodnosti, kdo si ji zaslouží, ten ji taky dostane. Jenže s hodností přicházejí i povinnosti.

Starší a zkušenější hráči dostanou časem hodnost „Eldera“, takzvaného staršího hráče. Mezi jeho povinnosti patří dohled nad hráči, výběr hráčů žádajících o vstup do klanu. Než někoho přijme, zkontroluje jméno a ID vesnice, zda není mezi nežádoucími v blacklistu!

 

Aktivní a spolehlivý starší hráč může dostat hodnost spolu vedoucího (Co-Leadera). Tím mu však přibude spousta dalších povinností. Bude kontrolovat práci starších hráčů, někdo musí mít na starost web, klanové války, ověřování a hledání nových herních taktik, útoků i obran a spoustu dalších věcí. Prostě se bude aktivně podílet na chodu klanu.

Pokud se vedení klanu rozhodne někomu hodnost změnit, nejprve se dotyčnému v soukromém chatu ozve. Platí to pro přidání i odejmutí hodnosti.

Leader je jen jeden, vede celý klan a má rozhodující slovo ve sporech.

Přestože vyhodit z klanu může vyšší hodnost kohokoliv s nižší, nikdo tak neučiní bez porady s vedením klanu!

Jediná výjimka je naprosto nevhodné a neetické chování k ostatním členům klanu.

Donatovaní jednotek

Nejsem zastánce nějakého nařízení, ale zkusíme to takhle. Většina z nás má přehled o aktivitě hráčů, takže nějaké povinné číslo nebudu řešit. Snažte se udržet poměr odeslaných a přijatých jednotek 1:2, takže kdo pošle 1300 jednotek, může bez problémů žádat o 2500 jednotek pro sebe. Kdo pošle 30, neměl by chtít víc než 60… Protože většina z nás má účtů víc, vztahuje se toto pravidlo pouze na hlavní účet, protože menší účet máme jako doplnění stavu, do počtu ve válce apod… Nebudu to počítat úplně přesně, ale mít donate 135:3700 fakt bije do očí!

Posílané jednotky do podpor (cc) jsou luk a wizz od lv5, drak od lv 3, obři od lv 5, balony od lv5 bez klanového bonusu.

Ostatní jednotky do podpor jsou od 2+,  s vyjimkou bowler 1+ (dostane max), krtek 1+(malo hracu schopnych poslat), witch 1+(dostane max)

Gobliny, wall breakery, barbary a jinou nesmyslnou havěť do podpor nikdy neposíláme, pokud o ni není výslovně požádáno.

Kdo nemá jednotky na požadované úrovni, nemusí posílat nic a na jeho poměr se nikdo dívat nebude.

Do požadavků na všeobecnou obranu patří drak, wizz. Do nesmyslných žádostí patří libovolná výše zmíněná jednotka.

Od úrovně vesnic 9 a výš (th9+) si můžou hráči do žádostí uvádět minimální požadovaný level jednotek, menší vesnice se musí spokojit s obyčejným požadavkem. ( I když je dost pravděpodobné že dostanou maximální lv jednotek, o které žádají) Je to proto že menší vesnici pomůže i jednotka s o jeden vyšším levelem než je hráč schopen si vyrobit sám, ale s vyšším levelem i ligou už tyto slabé jednotky fungují spíš jako hledači trap než jako účinná podpora.

Nikdy neposílejte nic jiného, než o co hráč žádal!

(pokud jste pravidla četli do chatu ve hře napište - bububu)

Do žádostí „sam si dam“nebo jméno určitého hráče nedá nikdo nic jiného!!! Používají je hráči s více účty, kteří si podpory dávají sami!!!

Každý nově prijatý hráč musí prokázat aktivitu dřív, než mu u nicku zmizí stav "NEW", jinak se s námi rozloučí.

Bude-li podezření, že některý člen klanu používá jakýkoliv software třetích společností k získání výhody ve hře (x-mod apod...), bude z klanu okamžitě a bez varování vyloučen a zařazen na seznam nežádoucích hráčů!!!

Teď si můžete vybrat, sami a svobodně se rozhodněte. Buď chcete zůstat, registrujete se a budete dodržovat pravidla, nebo můžete odejít sami či být vyhozeni...