Strašně dlouho jsem si lámal hlavu nad tím, jak nastavit pravidla pro cg. A najednou mě napadla docela úžasná myšlenka. Jsme klan, jeden dům, nebo chcete-li jeden tým. A proto budeme jako jeden tým fungovat. Někdo má času víc, někdo méně a pro klan je dobře, když jsou cg splněny na maximum. A rozhodl sem se stvořit asi jedno z nejzajímavějších pravidel.

A sice, budou-li cg splněny na full, nebudu řešit kdo kolik dal bodů. Počítá se každy quest i za těch pitomých 50 bodů. Kdo nic nedělal, nic nezíská. Kdo se zapojil, ten profituje.

Ale teď přichází ta perlička. Pokud clan games nebudou splněné na full, tak vyhodím z klanu ty hráče, kteří nemají omluvenku a do cg se nezapojili, protože to těm ostatním posrali. A navíc ještě vyhodim z klanu toho hráče, který se sice zapojil, ale nahrál nejméně bodů. Tímto budu motivovat ty, kteří profitují z mojí závislosti na Coc, kdy neustále rozdávám jednotky, spelly a beranidla či vzducholodě. Na svých 6ti účtech jsem schopný nahrát 24.000 bodů během 20ti hodin, když se mi zrovna chce a když je to potřeba. Tak mi neříkejte, že je problém během týdne nahrát usraných tisíc bodů pro každého člena klanu.

Když to udělá každý minimálně na 1000 a k tomu se přidají ti tahouni klanu, kteří plní pravidelně na max, nemůžeme mít problém vysbírat všechny stromy odměn, které můžeme získat. 

Ti, co se zapojují pravidelně a plní na full, nemusí mít strach, že by byli náhodou poslední. (kdo to dočetl až sem, píše do hry bambule) A ti, kteří pravidelně splní jeden quest za 50 bodů si budou muset dávat pozor, aby to stačilo.

Tímto budou všichni členové klanu dávat pozor jeden na druhého a budou hrát jako tým, jinak se s námi rozloučí...