Býval to hrdý a úspěšný klan, kde hráli kluci, kteří chtěli vyhrávat, seděli u CoC deset hodin denně, sypali si cc sotva se objevil request na jednotky. Pak ale došel čas těm, kteří ten klan táhli, někteří odešli, jiní přestali hrát úplně a mě nezbývá nic jiného, než se zastavit a zamyslet.

Zamyslet se nad tím, co bude s klanem dál. Mám víc CoL, ale nikdo tomu nedokáže dát to, co sem tomu rok dával já nebo Fisdt. Dát tomu řád, smysl, pravidla, úspěch a chuť hrát. Rok dřiny, nakoukli jsme do top 50 v cz, drželi se tam a v cw měli poměr výher 9:1. To bylo období slávy. 

Jenže pak přišel nedostatek času i na mě, z toho vyeskalovalo napětí v klanu v hádku mě a Fisdta a on odešel. A protože sem ani já neměl čas ( a chvílema ani chuť) hrát, nastalo období temna. Přišli kluci z CL Farmy, takže nejaká základna tam je, ale osa klanu nemá čas. Já sice ještě hraju, ale už to není, co to bývalo. Přestal jsem organizovat padesátky, protože je to strašný žrout času. I když i porce zábavy, když jsme ani jednu z devíti neprohráli. Nemám čas ani na hru, natož na psaní sem a tak ten klan zapadl zpátky do průměru klanů.

Stalo se s ním přesně to, co se nám s Fisdtem nelíbilo v předchozích klanech a bylo důvodem, proč jsme kupovali Czech Army (ano, koupili jsme klan na lv9), rozjeli web, nabrali lidi a začali makat, aby se zrodil klan, kde bude radost hrát, war log se bude zelenat, na req se nebude čekat dýl jak deset minut...

Dařilo se nám to relativně dlouho, ale pak se mě zesralo manželství a Honzovi práce. Tak byly časové priority někde jinde, přece jen CoC je jenom hra. A klan dokouzal setrvačností tam, kde dneska je. Je mi to líto, když si uvědomím, kolik času, nervů, peněz a telefonů mě to stálo, abych se po roce díval na jeden z mála mých herních neúspěchů...